Profesionálny triatlonový tím Prestigio Realiz Team
Časový harmonogram + rozpis rozjázd - Snowland Superšprint triatlon 2019

Časový harmonogram + rozpis rozjázd - Snowland Superšprint triatlon 2019

Novinka 20.06.2019, zobrazené 506x
Vážení športoví priatelia, 
už sa blíži náš triatlonový sviatok. Podľa počtu prihlásených sme museli upraviť časový harmonogram nasledovne. Do semifinále muži do 39 rokov a muži nad 40 rokov postupuje 20 najlepších. V ženskej kategórii postúpi do semifinále 12 najlepších žien. Po 10 minútovej pauze vo finále bude štartovať 14 najlepších mužov do 39 rokov a 14 najlepších mužov nad 40. O ženské finále sa postará 8 najlepších žien.  Aktuálna teplota vody v jazere je 19,5 stupňa Celzia (1 meter pod hladinou). Očakávame teplé počasie bez výraznejšieho vetra.
 
Tešíme sa na vaše dramatické súboje vo Valčianskej doline!
 

ROZJAZDA Č. 1 – Muži 40+

Štart: 8:00

78

Hiadlovský

Ivan

- nezistený -

56

Vach

Roman

Fenix3Club

71

Šottník

Juraj

TRIATLON TEAM Trnava

51

Ozorák

Miroslav

TK Nové Zámky

66

Mičík

Ján

Mestský plavecký klub Dolný Kubín

61

Beke

Stefan

Prestigio Realiz team Bratislava

82

Celerin

Milan

T.A.T. Martin

80

Broz

Juraj

- nezistený -

60

Blaško

Michal

Prestigio Realiz team Bratislava

73

Bernáth

František

TK TRIATLON Dvory nad Žitavou

57

Dodok

Patrik

Prestigio Realiz team Bratislava

79

Filo

Lubomir

Prestigio Realiz team Bratislava

63

Griščík

František

- nezistený -

81

Jakubovitš

Roman

Fenix3Club

67

Iván

Marek

- nezistený -

65

Jánoš

Slavomír

ŠK ATÓM Levice

 

ROZJAZDA Č. 2 – Muži 40+

Štart: 8:35

72

Slávik

Milan

Prestigio Realiz team Bratislava

70

Šteller

Peter

- nezistený -

55

Sedliačik

Pavol

TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica

52

Vrábel

Jozef

TRISPORT Nová Dubnica

62

Žáčik

Anton

SMTA Nitra

68

Žilecký

Slavomír

Prestigio Realiz team Bratislava

64

Martinčík

Roman

TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica

69

Králik

Peter

3NITY Triathlon team Bratislava

53

Komjatý

Štefan

Prestigio Realiz team Bratislava

74

Kuzmiak

Marian

pro-body sport team

75

Knauer

Marian

Prestigio Realiz team Bratislava

76

Keszöcze

Martin

3NITY Triathlon team Bratislava

77

Kavec

Vladimir

T.A.T. Martin

69

Králik

Peter

3NITY Triathlon team Bratislava

53

Komjatý

Štefan

Prestigio Realiz team Bratislava

54

Dobias

Ján

- nezistený -

58

Cibula

Roman

TK TRIATLON Dvory nad Žitavou

59

Baluch

Ladislav

TDMK Krompachy

 

ROZJAZDA Č. 3 – Ženy 16+

Štart: 9:10

114

Kolenová

Blanka

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

104

Kridlová

Katarína

Prestigio Realiz team Bratislava

110

Vachová

Dana

Fenix3Club

103

Rizmanova

Rebeka

- nezistený -

106

Pírová

Valéria

Prestigio Realiz team Bratislava

112

Nemčeková

Daniela

Prestigio Realiz team Bratislava

113

Nagyová

Magdaléna

T.A.T. Martin

115

Jánošová

Miroslava

ŠK ATÓM Levice

111

Jánošová

Karin

ŠK ATÓM Levice

101

Ignačáková

Dana

Prestigio Realiz team Bratislava

116

Hrenovcikova

Miroslava

- nezistený -

109

Ďurišinová

Andrea

Prestigio Realiz team Bratislava

108

Churá

Tatiana

Prestigio Realiz team Bratislava

107

Bekeova

Daniela

- nezistený -

102

Beke

Ema

Prestigio Realiz team Bratislava

105

Baková

Katarína

3NITY Triathlon team Bratislava

 

ROZJAZDA Č. 4 - Muži 16 – 39

Štart: 9:45

34

Baláž

Erik

3NITY Triathlon team Bratislava

30

Balamucký

Aleš

KPŠ NEREUS Žilina

28

Barčík

Tobiáš

3NITY Triathlon team Bratislava

33

Dodok

Oliver

Prestigio Realiz team Bratislava

1

Fazekaš

Tadeáš

ŠK ATÓM Levice

20

Fabo

Adam

3NITY Triathlon team Bratislava

39

Džado

Stanislav

pro-body sport team

37

Gajdoš

Rastislav

Prestigio Realiz team Bratislava

4

Fronc

Juraj

Prestigio Realiz team Bratislava

25

Hettych

Daniel

Prestigio Realiz team Bratislava

21

Halvoň

Matej

Prestigio Realiz team Bratislava

35

Hajdúch

Lukáš

Prestigio Realiz team Bratislava

9

Grman

Matej

ŠK AQUASPORT Levice

36

Jankó

Alojz

ROYAL plavecký klub o.z.

18

Krempasky

Tomas

- nezistený -

14

Kraviansky

Daniel

pro-body sport team

13

Motaj

Marek

Prestigio Realiz team Bratislava

16

Medveczky

Matej

3NITY Triathlon team Bratislava

 

ROZJAZDA Č. 5 - Muži 16 – 39

Štart: 10:20

10

Matúšek

Tomáš

CNS Academy

24

Vicen

Matúš

3NITY Triathlon team Bratislava

7

Verbovský

Matúš

ŠK ATÓM Levice

6

Valko

Igor

3NITY Triathlon team Bratislava

2

Žáčik

Peter

SMTA Nitra

5

Žáčik

Pavol

SMTA Nitra

11

Žáčik

Šimon

SMTA Nitra

23

Wahlandt

Šimon

- nezistený -

32

Malček

Marek

TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica

26

Macháček

Matej

Športový triatlonový klub Pezinok

27

Laco

Samuel

Prestigio Realiz team Bratislava

38

Môc

Maroš

- nezistený -

15

Kucharčík

Lukáš

Chlpaté gazely

29

Keszöcze

Jakub

3NITY Triathlon team Bratislava

17

Cheben

Jozef

Prestigio Realiz team Bratislava

31

Palúch

Jakub

TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica

19

Siváček

Marián

TRIAX Bratislava

4

Olšan

Martin

Prestigio Realiz team Bratislava

12

Trutz

Alex

Prestigio Realiz team Bratislava

8

Trutna

Jan

- nezistený -

22

Ťažký

Miloš

Chlpaté gazely

23

Wahlandt

Šimon

- nezistený -

17

Cheben

Jozef

Prestigio Realiz team Bratislava

 

ROZJAZDA Č. 6 - Mladšie žiačky

Štart: 11:00

267

Žilecká

Lucia

Prestigio Realiz team Bratislava

272

Sládeková

Veronika

Chlpaté gazely

 

263

Rudolphi

Mia Sophie

ŠK ATÓM Levice

 

268

Moravská

Debora

ŠK ATÓM Levice

 

262

Miklóšová

Karolína

ŠK ATÓM Levice

 

266

Macháčková

Hana

Športový triatlonový klub Pezinok

261

Laktišová

Simona

ŠK ATÓM Levice

 

270

Knauerová

Nelly

Prestigio Realiz team Bratislava

273

Kallová

Sofia

- nezistený -

   

265

Grmanová

Laura

Chlpaté gazely

 

271

Gállová

Vanessa

Prestigio Realiz team Bratislava

264

Gajdošová

Žaneta

ŠK ATÓM Levice

 

269

Beke

Eva

Prestigio Realiz team Bratislava

 

ROZJAZDA Č. 7 - Mladší  žiaci

Štart: 11:20

284

Šabo

Michal

Prestigio Realiz team Bratislava

280

Salazar

Francesco

3NITY Triathlon team Bratislava

281

Petráš

Jakub

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

283

Mareček

Matej

Triatlonový klub Žabka Čadca

275

Mandák

Alex

ŠK ATÓM Levice

 

278

Laco

Lukáš

T.A.T. Martin

 

276

Kováč

Adam

Prestigio Realiz team Bratislava

286

Klobušník

Šimon

Prestigio Realiz team Bratislava

279

Jánoš

Michal

ŠK ATÓM Levice

 

287

Illich

Marco

Prestigio Realiz team Bratislava

277

Ďurišin

Matúš

Prestigio Realiz team Bratislava

285

Beláň

Peter

Prestigio Realiz team Bratislava

282

Adamove

Jakub

Triatlonový klub Žabka Čadca

 

ROZJAZDA Č. 8 - Starší žiaci/žiačky

Štart: 11:40

291

Vráblová

Margaréta

Slovenská Triatlonová Akadémia

295

Siekelová

Emma

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

294

Salazar

Stefania

3NITY Triathlon team Bratislava

293

Pivarčiová

Nikol

ŠK ATÓM Levice

 

292

Haulíková

Paulína

ŠK ATÓM Levice

 

297

Suchý

Gabriel

ŠK ATÓM Levice

 

301

Rendek

Timotej

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

296

Rebidáš

Šimon

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

298

Poole

Alexander

Prestigio Realiz team Bratislava

299

Dulla

Matúš

T.A.T. Martin

 

 

ROZJAZDA Č. 9 - Nádeje A dievčatá

Štart: 12:30

240

Tomková

Laura

ŠK ATÓM Levice

 

243

Steinemannová

Lucia Sofia

ŠK ATÓM Levice

 

237

Rendeková

Karolína

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

238

Nestepna

Tereza

Prestigio Realiz team Bratislava

241

Mandáková

Karin

ŠK ATÓM Levice

 

246

Kraľovanská

Lea Zuzana

T.A.T. Martin

 

247

Kallová

Ella

- nezistený -

   

242

Jesenská

Nina

T.A.T. Martin

 

239

Cícerová

Laura

ŠK ATÓM Levice

 

245

Bílková

Alexandra

T.A.T. Martin

 

244

Bartová

Žofia

Prestigio Realiz team Bratislava

236

Baluchová

Nela

ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves

 

ROZJAZDA Č. 10 - Nádeje A chlapci

Štart: 12:45

259

Taha

Marwan

- nezistený

 

251

Slávik

Ján

Prestigio Realiz team Bratislava

257

Rybansky

Tadeas

3atletik Prievidza

256

Petráš

Andrej

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

254

Mikuška

Richard

ŠK ATÓM Levice

252

Mihaľov

Maxim

Športový triatlonový klub Pezinok

255

Koubek

Matúš

Prestigio Realiz team Bratislava

253

Kostolani

Alexander

Športový triatlonový klub Pezinok

258

Ferianc

Filip

- nezistený

 

 

ROZJAZDA Č. 11 - Nádeje B dievčat

Štart: 13:00

215

Tadlánková

Lucia

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

216

Rebidášová

Eliška

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

213

Knauerová

Lorry

Prestigio Realiz team Bratislava

211

Grmanová

Nelly

Chlpaté gazely

 

214

Gállová

Lilly

Prestigio Realiz team Bratislava

212

Búzeková

Lucia

3NITY Triathlon team Bratislava

217

Búzeková

Laura

3NITY Triathlon team Bratislava

 

ROZJAZDA Č. 12 - Nádeje B chlapci

Štart: 13:10

221

Žilecký

Oliver

Prestigio Realiz team Bratislava

223

Motaj

Michal

Prestigio Realiz team Bratislava

225

Mikuška

Tomáš

ŠK ATÓM Levice

229

Maršala

Jakub

T.A.T. Martin

230

Klúčik

Andrej

Prestigio Realiz team Bratislava

226

Kašiar

Hugo

ŠK ATÓM Levice

228

Hričina

Andrej

ŠK ATÓM Levice

222

Horínek

Alex

Prestigio Realiz team Bratislava

231

Firák

Matej

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

227

Csapák

Oliver

Prestigio Realiz team Bratislava

232

Cibula

Roman

TRIATLONOVÝ KLUB Košice

224

Brňák

Dávid

- nezistený -

 

233

Adamča

Norbert ml.

- nezistený -

 

 

ROZJAZDA Č. 13 – Nádeje C

Štart: 13:20

201

Sláviková

Soňa

Prestigio Realiz team Bratislava

205

Maršalová

Barbora

T.A.T. Martin

206

Maršala

Dominik

T.A.T. Martin

207

Kraľovanská

Zara

T.A.T. Martin

203

Hanzesova

Nikola

T.A.T. Martin

204

Surovec

Ján

T.A.T. Martin

202

Milan

Martin

T.A.T. Martin

208

Ferianc

Dominik

- nezistený -

 

ROZJAZDA Č. 14 – MIX štafety dospelí

Štart: 14:00

17

Prestigio 4

Prestigio Realiz team Bratislava

19

Prestigio 6

Prestigio Realiz team Bratislava

 

ŠK ATÓM Levice

ŠK ATÓM Levice

14

Chlpaté Gazely

Chlpaté gazely

16

Prestigio 2

Prestigio Realiz team Bratislava

11

Prestigio 1

Prestigio Realiz team Bratislava

20

Prestigio 7

Prestigio Realiz team Bratislava

21

Prestigio 8

Prestigio Realiz team Bratislava

18

Prestigio 5

Prestigio Realiz team Bratislava

13

Tri 2 Fly

- nezistený -

 

15

Prestigio 3

Prestigio Realiz team Bratislava

12

3NT Team

   

 

ROZJAZDA Č. 15 – MIX štafety žiaci

Štart: 15:10

2

Prestigio 9

Prestigio Realiz team Bratislava

7

Prestigio 11

Prestigio Realiz team Bratislava

4

Aquapark TT 2

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

9

ŠKALV 3

ŠK ATÓM Levice

8

Prestigio 12

Prestigio Realiz team Bratislava

10

ŠKALV 4

ŠK ATÓM Levice

6

ŠKALV 2

ŠK ATÓM Levice

5

Prestigio 10

Prestigio Realiz team Bratislava

3

Aquapark TT 1

Aquapark triatlon Turčianske Teplice

1

ŠKALV 1

ŠK ATÓM Levice

 

Plavecké tréningy pre začiatočníkov a pokročilých

Plavecké tréningy pre začiatočníkov a pokročilých

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Naši hrdí partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306