Profesionálny triatlonový tím Prestigio Realiz Team
M-SR V AKVATLONE -  DRAŽDIAK 2018

M-SR V AKVATLONE - DRAŽDIAK 2018

Novinka 19.05.2018, zobrazené 529x

Po minuloročnej úspešnej premiére triatlonový klub Triax na čele s Mišom zorganizovali opäť výborné a divácky atraktívne podujatie tento krát pod názvom M-SR v akvatlone pre všetky kategórie.

V piatok sme dali malý tréning viď video, aby deti zažili prostredie, ktoré ich čakalo v sobotu. Spravili sme im atmosféru ktorú mohli na pretekoch čakať. Tri krát sme si vyskúšali depo, 3 krát výbeh z depa a 2krát výbeh z vody a poďho na sobotný štart M-SR :). V sobotu ráno bolo pripravených 17 realizákov, ktorí boli ochotní dať dušu do svojho výkonu. Úvod sme mali impozantný. Miško obsadil 3. miesto. V nádejách B štartoval Erik, ktorý sa umiestnil na vynikajúcom 4.mieste. V nádejách A štartoval Riško a Šimon. Riško bol 6. A Šimon v najlepšej 15tke. V mladších žiakoch štartoval Adam, Mišo a Maxim. Najlepšie z nich sa umiestnil Maxim, ktorý bol 6., ale musíme povedať, že všetci podali výborný výkon.

Decké kategórie uzavreli starší žiaci, kde sa na štart postavil Ďuro, Marek, Krištof, Nina a Nikolaj.Veľmi pekné výkony podalo naše duo Ďuro a Marek a skončili na 6. resp. 7. mieste. Medzi ženami naša Lenka absolvovala svoj prvý akvatlon s veľmi pekným prejavom.

Medzi juniormi sme mali našich najrýchlejších pretekárov Daniela a Olivera a veterána Martina. Obaja chalani si veľmi pekne rozložili sili, aj keď Oliver mal problémy s neoprénom a všetko zvládol na naše prekvapenie s veľkým prehľadom. Napriek tomu, že beh už poňali tréningovo, tým nechcem znevažovať preteky, ale predsa len sme triatlonisti a zajtra nás čaká triatlon. Obsadili 2. a 4. miesto. Obaja si zaslúžia pochvalu za svoj výkon. Škoda Martin má v kýbli svoju ruku a pretekal s dlahou a veľmi si vážime, že napriek tomu absolvoval toto podujatie.