Dvory nad Žitavou sme tento víkend poňali ako detský výlet, ale aj tak sa tam prišli pozrieť
ôsmy dospeláci, medzi ktorými mali pódiový zálusk len Patrik, Ľubka a Martin.
Ostatné vokáli týmto trom lídrom robili Ičo, Robo, Milan, Lenka a Luboš.

Ičo išiel bohužial len superšprint, lebo sa ponáhľal a tiež nemáme ani jednu fotku lebo náš fotograf fotil deti.
Naša pozornosť sa sústredila neskôr na Patrika, ktorý super vyplával a vďaka sytému, že 10 minút po nich štartovali elitný pretekári a tak sa dotiahol do balíka, kde bojoval o umiestnenie spolu s Jánošom.
Vyzeralo to veľmi nádejne, ale kto pozná Sláva, tak pozná jeho bežecké kvality. Patrik aj napriek výbornému behu
obsadil konečné 4. miesto v jeho silnej age-group. Naša ďalšia nádej Martin, je po zranení ruky a len zťažka sa dostáva do formy - konečné 5. miesto je jeho momentálne maximum.

Ľubka, ktorá skončila druhá neprekvapila, ale ani nesklamala. V jej age groupe boli len tri baby, takže skončila aj tak na pódiu, ale aj tak gratulujeme :).

Ostatní vokalisti sa snažili čo to šlo, a všetci sa dostali do prvej desiatky. Gratulujeme!
Opäť musíme konštatovať, že sme spolu vytvorili súdržnú a skvelú tímovú atmosféru.