Cape town po tretie - 2.časť

Cape town po tretie - 2.časť

Novinka 18.03.2018, zobrazené 1820x

Hlavným highligtom 2. týždňa bola narodeninová oslava pre nášho Krisa, ktorú sme mu zorganizovali. Peťo Dekyš zvaný „DECCO“ nám úplne super ugriloval všetko čo sme priniesli a Ivetka s Dankou pripravili všetko ostatné pohostenie a žúrka sa mohla začať :)

Na ďalší deň si druhá časť tímu spravila výlet na ochutnávku vín do neďalekého Stelleboschu , kde strávili krásne 3 dni.

My ostatní sme o to viac trénovali a vychutnávali si 2. týždeň v našom obľúbenom meste. Boli sme aj na Stolovej hore, kde sme sa opäť presvedčili aká je príroda mocná. V jeden moment tam bolo 25 stupňov a o chvíľu len 10. Počas campu sme navštívili naše staré známe miesta, ako sú Mys dobrej nádeje, pláž s tučniakmi a nechýbali ani drzé opice v neďalekej prírodnej rezervácií...

Predposledný deň sme si dali 5km ranné plávanie, na obed hlavný motív dňa bike - 10 krát 2 km do 12 percentného stúpania/ na začiatok vyhliadky Stolovej hory/ a poobede 6 x1 km beh na promenáde. Každý išiel na svoje watty resp. pulzy, takže sme zažili pekne kontrolovaný deň.

Na kempe a po ňom nikto vážnejšie neochorel, ani sa vážnejšie nezranil , čomu sa tešíme.

 

Prikladám ohlasy členov tímu:

Veľmi som sa tešil byť opäť v Kapskom meste. Ako napísal Daniel minulý rok, cítil som, ako by boli prázdniny. Bez povinností, pohodka a iba tréning. Mal som to šťastie, že tam išla celá moja rodina. Nemusel som sa o nič starať, ako napr. o neopraté veci a jedlo. Počasie nám vychádzalo. Až na pár chvíľ, kedy bolo také teplo, že sme museli presunúť tréning. Pozitívnym prekvapením pre mňa bolo, že voda v bazéne bola teplejšia ako minulý rok. Aj keď prva hodinka na biku je vždy to isté, to okolie ma nikdy neomrzí. Celkom pekne sme nabehali a urobili si dobrý základ do novej sezóny. Oproti minulému roku nás bolo o mnoho menej trénujúcich, ale aj tak si myslím, že sme boli super partia a dobre sme si zatrénovali a zabavili sa!
Napísal Oliver

Do tretice všetko dobre a tentoraz najlepšie.
Tento rok sme sa zhodli, ze toto sústredenie prešlo ako voda a bez jedinej chybičky.
Počasie sme mali naozaj ukážkové a zo Slovenska sme ušli doslova v pravú chvíľu pred treskúcimi mrazmi.
Dni ubiehali jeden za druhým, a ani sme sa každý deň nenazdali a už sme rozmýšlali čo si dáme na večeru.
Trénovali sme štýlom 3+1, t.z. 3 dni tréning a jeden deň voľno, aj keď počas voľna sme mali aspoň jednu fázu
vrámci aktívneho oddychu. Napriek tomu, že sme tu boli už po tretí raz, stále bolo čo objavovať a vôbec sa nám to tu nezunovalo. Už teraz sa teším na Cape Town 2019!
Napísala Danka

Kapské mesto je jedno z najkrajších miest aké som kedy navštívila a určite sa sem chcem ešte vrátiť.Najviac sa mi na Kapskom meste páčila príroda a výhlady na océan.Tréningy pre mna boli vacsninou tažšie ako doma, hlavne prvý týžden na biku sa mi išlo tažko do kopcov ale počas druhého týždna,som si na ne zvykla a už mi vobec nevadili. Plavanie bolo super,až na tu studenú vodu,niekedy sme za deň odplávali aj 6km čo vasninou doma odplavam za týždeň,takže to bolo super. Boli sme aj na pár výletoch,spoznali sme vela nových miest,takže máme zážitky aj mimo tréningov.Počasie bolo veľmi pekné,až na par vynimiek,škoda že som sa musela vrátiť domov do tejto zimy.
Napísala Lenka

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306