Kozmetický inštitút Gladys Revive&Refresh

Kozmetický inštitút Gladys Revive&Refresh

Novinka 05.12.2018, zobrazené 1089x
Kozmetický inštitút Gladys Revive&Refresh, v spolupráci s triatlonovým klubom Prestigio Realiz Team, si vás týmto dovoľuje pozvať do novootvoreného sálonu v Bratislave na Starých Gruntoch 23.
 


Kozmetický inštitút Gladys Revive&Refresh je renomovaným salónom neinvazívnej kozmetiky, oddychu a pohybu, ktorý vytvorili odborníci v daných oblastiach. Naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti podporované mnohými certifikátmi a oceneniami nám umožnili vytvoriť jedinečné miesto, kde najvyššia kvalita služieb ide ruka v ruke s vášňou a realizáciou snov – našich pacientov, ako aj našich osobných.
 
 
Snažíme sa ponúknuť najvyššiu kvalitu služieb, a preto zaobchádzame s našimi  klientami individuálne, s osobitnou starostlivosťou. Neustále sa trénujeme, dodržiavame globálne trendy a pravidelne sa staráme o obohatenie našej ponuky o najlepšie procedúry a nové technológie.
 
 
Kozmetický inštitút Gladys ponúka širokú škálu služieb, medzi ktoré patria omladzujúce procedúry, zábaly, rôzne druhy masáží ako aj možnosť využiť pohybové štúdio. Vysoká kvalita služieb a produktov, pozornosť pri zavádzaní najefektívnejších technológií na trhu a vhodne vybrané doplnky zaisťujú najlepšie výsledky a spokojnosť ľudí, ktorí nás navštevujú.
 
Novinky môžete sledovať aj na facebooku https://www.facebook.com/gladysbeautyba/
 
 
 

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306