Letné sústredenie Zell am See

Letné sústredenie Zell am See

Novinka 15.07.2019, zobrazené 837x

Pred pár rokmi by nás ani nenapadlo, že v tomto čase už budeme mať po štvrtom tohtoročnom sústredení, ktoré sa konalo už 5. krát v Zell am See

Napriek tomu, že prostredie v horách je často nepredvídateľné a zatiaľ čo v Bratislave sú takmer stále príjemné teploty, my sme museli sem tam improvizovať
a dobre sme si zatrénovali aj v daždi alebo v spoločenskej miestnosti, kde sme pri hrách upevnili tímový duch a lepšie sa spoznali.
50 členov nášho tímu vrátane detičiek využilo nádherné prostredie nášho penziónu obklopeného horami na plávanie, beh, cyklistiku a rôzne hry.
 
 
Detský tím bol rozdelený na dve skupiny, ktorých zloženie sa prispôsobovalo podľa náplne tréningu. Obe skupiny si osvojovali jazdu v balíku a získavali cyklistické zručnosti. Dospelí a juniori najazdili zas trošku objemy a absolvovali prechodové tréningy. Tak isto sme nevynechali ani plavecké tréningy.
 
Na záver spoločného týždňa pre nás náš headchoach pripravil akvatlon v okolí krásneho jazera v neďalekej dedinke Mittersill, ktorý si všetci užili a tešili sa z neho. Večer sme spoločne vyhlásili výsledky a odovzdali sladučké ceny.
 
Dospelí a naši juniori/dorastenci si pobyt ešte trošku predĺžili, aby sa mohli postaviť v nedeľu na štart naozajstného triatlonu v neďalekom mestečku Bad-Reichenhall a otestovali svoju výkonnosť. Ďuro a Alex obsadili prvú resp. tretiu priečku a Adam si vybojoval tak isto skvelé tretie miesto.
 
 
Ďakujeme všetkým za parádne sústredenie!
 
Photo credit: Prestigio Realiz team
 
 

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306