Nové posily pre Prestigio Realiz team

Nové posily pre Prestigio Realiz team

03.01.2019, zobrazené 1173x

Vieš výborne plávať, bicyklovať alebo behať? Alebo sa to chceš naučiť? Staň sa členom úspešného triatlonového tímu!

Neváhaj a pridaj sa do nášho tímu a s nami budeš napredovať každým tréningom.

U nás Ťa čaká:

  • skvelý kolektív
  • nové zážitky a skúsenosti
  • rodinné prostredie
  • možnosť tréningov aj pre tvojich rodičov v rovnakom čase
  • team kvalifikovaných, profesionálnych a zanietených trénerov 
  • zábavné, ale aj náročnejšie tréningy
  • profesionálny prístup
  • vynikajúce tréningové zázemie
  • sústredenia
  • ale aj iné aktivity ako: sánkovanie, korčulovanie, teambuildingy

Dana Ignačáková (trénerka detí a mládeže): "Detský a mládežnícky tím funguje u nás len 3. rokom, ale za tú dobu sa nám podarilo vytvoriť širokú základňu s viacerými úspešnými športovcami. V našom klube sa snažíme o vytvorenie čo najlepších podmienok pre našich členov. Náš klub neberieme ako krúžok, kde rodičia môžu odložiť deti. Je to miesto, kde sa deťom a mládeži snažíme odovzdať niečo nie len po športovej, ale aj po mentálnej stránke. Ku každému pristupujeme individuálne a v tom cítime veľký rozdiel. V Prestigio Realiz teame fungujú spolu ľudia od 6 do 66rokov a je to naozaj veľmi pekný pohľad ako sa napríklad povzbudzujú navzájom na pretekoch alebo si pomáhajú na sústredeniach. Teším sa, čo nám prinesie nový rok a dúfam, že sa nám podarí posunúť náš klub ešte ďalej ako doteraz. Ale ako sa hovorí, lepšie raz zažiť ako sto krát počuť, príďte si vyskúšať týždeň/ dva/ tri u nás a uvidíte sami."

Náborové tréningy, budú prebiehať v stredu a piatok na FTVŠ Lafranconi

11.1.2019 (piatok) 17:30 beh + plávanie

16.1.2019 (streda) 19:00 plávanie

18.1.2019 (piatok) 17:30 beh + plávanie

23.1.2019 (streda) 19:00 plávanie

25.1.2019 (piatok) 17:30 beh + plávanie

V prípade záujmu sa nám prosím ozvite dopredu buď telefonicky alebo mailom

Referencie:

Zuzka S: "Po ťažkostiach v škole som pre syna hľadala najmä bezpečné a priateľské prostredie. Ak si pritom zašportuje, uvítam to. Našli sme oveľa viac. V tíme je dobrá atmosféra, syn sa s kamarátmi stretáva aj mimo tréningov, trénerov si váži a má ich rád. Tréningy prebiehajú paralelne, vidí starších ako motiváciu, vie, že treba pomôcť mladším. Od začiatku chodí na preteky, učí sa samostatnosti a zodpovednosti, získava sebadôveru. Deti si navzájom držia palce, povzbudzujú sa, bojujú nielen za seba, ale aj za tím. Okrem športových úspechov zbierajú zážitky na celý život. Bonus pre mňa - počas tréningov môžem pod vedením trénera športovať aj ja, plávanie je dobré pre telo aj hlavu (zdatnejší rodičia aj behajú a bicyklujú). Sústredenia a akcie sú pre všetkých, aj ja som spoznala skvelých ľudí. Necítim sa "len" ako rodič, ale ako plnohodnotný člen tímu. A obaja máme radosť zo športu aj zo života". 

Milan: "Pred rokom sme začali uvažovať so synom, ktorý má rád behanie a bicyklovanie, že by bol preňho vhodný nejaký šport, kde sa v tom dá rozvíjať. Kedže na plávanie chodí od malička, prišiel nám triatlon ako dobrá voľba. Šťastnou náhodou sme v tom čase zachytili reklamu na nábor do triatlonového klubu Prestigio Realiz Team. Na webe klubu sme si prezreli články a fotografie a kedže to vyzeralo veľmi lákavo vybrali sme sa spolu pozrieť na jeden tréning. Tam sme s Marošom prebrali otázky ktoré nás napadli. Dal nám na seba číslo keby sme mali ešte nejaké dalšie otázky. Odchádzali sme veľmi spokojní a hlavne na Jankovi bolo badať že toto bude tá správna cesta. A tak od januára sa Janko zapojil do tréningového procesu. Veľký prínos má že deti trénujú spolu, mladší aj starší a aj rodičia sa môžu pridať. Postupne sme spoznávali deti a rodičov, medzi ktorými sa vytvorila skvelá partia. Na pretekoch si spolu vytvoríme zázemie a všetci sa navzájom povzbudzujú. Aj keď nedosiahneme niekedy na najvyšie stupne, stále odchádzame s úsmevom a dobrou náladou, lebo sme boli spolu ako veľká rodina...."

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306