O mesiac štartuje SUPER ŠPRINT FTVŠ

O mesiac štartuje SUPER ŠPRINT FTVŠ

Novinka 26.03.2018, zobrazené 2285x

Už druhý krát v rade bude Bratislava otvárať triatlonovú sezónu na nábreží Dunaja pretekmi s názvom SUPER ŠPRINT FTVŠ 2018, ktoré pripravuje agentúra Be Cool v spolupráci s Prestigio Realiz teamom. Preteky budú súčasťou Česko-slovenského pohára najvyššej kategórie.

Fanúšikovia triatlonu sa môžu tešiť na kompletnú juniorskú a seniorskú česko-slovenskú špičku na čele s olympionikom a minuloročným víťazom Janom Čelustkom. Samozrejme na štarte nebudú chýbať ani ďalší poprední zahraniční triatlonisti z Maďarska, Poľska, Ruska...

Domáci fanúšikovia sa môžu tešiť na našu najúspešnejšiu triatlonistku Romanu Gajdošovú, ktorá sa minulý rok umiestnila v Top 10 na svetovom pohári. Preteky sú určené nie len pre vrcholových atlétov, ale predovšetkým pre hobby pretekárov, triatlonových nováčikov a všetkých, ktorí by si chceli vyskúšať tento jedinečný formát pretekov. V sobotu sa môžete tešiť na eliminačné súboje všetkých vekových kategórií od 6 rokov. Program vyvrcholí v nedeľu, finálnymi súbojmi tých najlepších.

MÔŽETE SA TEŠIŤ NA:

SUPER ŠPRINT FTVŠ, ktorým odštartujeme trilógiu podujatí, ktoré organizujeme v spolupráci s agentúrou Be Cool.

  • SUPER ŠPRINT FTVŠ 28.4 -29.4.2018 (Bratislave)
  • Karpatský triatlon 23.6-24.6.2018 (Lozorno)
  • Domaša triatlon 27.8-28.8.2018 (Dobrá)

SUPER ŠPRINT FTVŠ sa bude konať v areáli FTVŠ UK v Bratislave, kde má svoju základňu aj triatlonový klub Prestigio Realiz team.

Na podujatí sú vítané rodiny s deťmi, ktoré tu môžu prežiť vzrušujúci športový deň v priateľskej atmosfére s množstvom zábavy a napínavých triatlonových súbojov.
Neodmysliteľnou súčasťou pretekov budú aj moderátori Vlado Barón, ktorí podujatiu dodajú nezabudnuteľnú atmosféru.

Viac informácií nájdete na stránke www.supersprintftvs.sk

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306