Plány Prestigio Realiz team na sezónu 2020

Plány Prestigio Realiz team na sezónu 2020

27.11.2019, zobrazené 1812x

Triatlonisti z nášho bratislavského klubu od rieky Dunaja majú v najbližšej dobe naplánovaných 5 sústredení doma i v zahraničí. Z toho prvé sústredenie, plavecký kemp v Lipt. Jáne, začína už v decembri. 

Keďže vo februári necestujeme do Cape town, naplánovali sme zimné sústredenie v Zell am See na začiatku Januára. Na toto miesto sa veľmi tešíme, lebo sa sem vrátime po dlhšej odmlke. Veríme, že zrenovovaný penzión a výborné snehové podmienky nám urobia dobrú atmosféru. Aby sme sa dobre pripravili na akvatlonovú zimnú sezónu, v polke februára opäť zavítame na plavecké sústredenie do Jánskej doliny.

V Marci prichádza na rad jarné sústredenie na ktoré sa veľmi tešíme a to je náš obľúbený kemp v Alcudii na Malorke, kde máme podmienky na jednotku a naozaj nič nám nechýba. Výborné jedlo, super lokácia, kopcovitý profil a ideálne podmienky na tréning. To sú parametre nášho prípravného kempu na triatlonovú sezónu 2020. Tá začne jedinečným podujatím Superšprint FTVŠ, autorským projektom nášho klubu, ktoré prebieha na super rýchlych a atraktívnych tratiach. Veľmi sa tešíme, že toto podujatie bude mať aj štatút Majstrovstiev Slovenska v superšprinte všetkých kategórii a my urobíme všetko preto, aby sme pripravili naozaj kvalitné preteky. 

Ale späť k našej príprave, ktorú zavŕšime v polke sezóny v Zell am See. Opäť poputujeme do nadmorskej výšky 900m, aby sme nabrali objemy a pripravili sa tak na druhú časť sezóny. 

V našom klube máme ešte ďalšiu novinku a tou je projekt A-team. Ale o tom sa už viac dozviete v rozhovore na rádiu Šport, ktorý si môžete vypočuť na tomto linku: 

 
(Ak sa Vám nedá prehrať podcast, stačí len v pravom hornom roho kliknúť na ikonku puzzle a dať povoliť :))  

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306