Športový život v Prestigio realiz team v roku 2016

Športový život v Prestigio realiz team v roku 2016

Novinka 19.01.2017, zobrazené 1382x

Rok 2016 sme odštartovali základnou prípravou v teple, a to vo februári v Cape Town, v Juhoafrickej republike, kde náš tím vycestoval po prvýkrát. Toto miesto nás tak očarilo, že sme ho zvolili aj ako tohtoročnú destináciu…
 
Po kvalitnom tréningovom základe sme sa vyhriati zo slniečka o mesiac neskôr vybrali na Malorku. Už naše rokmi overené miesto, kde je všetko, čo potrebujeme poblíž. Je pravda, že počasie tam posledné roky nebolo to, na čo sme boli dávnejšie zvyknutí, ale nezabránilo nám to v príprave, ktorú sme smerovali už viac do rýchlosti.
 
Po návrate sme naše natrénované kvality cielili k pretekovej rýchlosti a simulovali sme preteky, čo sa volá prechody. To si môžete pozrieť aj v našom krátkom videu. :)
 
Pretekov je počas sezóny neúrekom a ako tím sa spoločne zúčastňujeme pretekov Slovenského pohára, ale aj občas vycestujeme aj do zahraničia. To už záleží od toho, kto si aké ciele na rok zvolí, či už chce pretekať na kratších alebo dlhších triatlonoch alebo si skúsiťmedzinárodnú konkurenciu.
 
Na pretekoch sa prezentujeme spoločne v tímovom aute a vystupujeme z auta v tímových farbách ako jeden veľký tím. Náš coach je na to vysadený, ale má pravdu, lebo tak to má byť.
 
V letnom medziobdobí, kedy je pretekov pomenej a my potrebujeme načerpať sily a získať formu do druhej časti sezóny, je ideálne opäť nejaké malé sústredenie. Minulý rok sme sa vybrali spoznávať krásy Rakúskych Álp, do Zell am See.
 
Nemôžeme zabúdať ani na našich najmladších členov tímu, o ktorých sa stará skupinka mladých trénerov – Danka, Veronika, Palo, Nikolaj a Milan. Dbáme dôraz na to, aby sa naše detičky zlepšovali aj formou zábavy. Novinkou sú u nás Mikulášske hry, ktoré mali premiéru na sklonku minulého roku.
 
Každoročne robievame pre tím aj teambuilding, kde sa všetci zídeme, aby sme spoločne oslávili to, čo najviac milujeme – náš triatlon.
 
Toto a možno trošku viac zažijeme aj v roku 2017, na ktorý už trošku aj trénujeme a hlavne žijeme triatlonom.

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306