Superšprint FTVŠ triatlon 2020 deti a nádeje - 1. časť

Superšprint FTVŠ triatlon 2020 deti a nádeje - 1. časť

Novinka 18.09.2020, zobrazené 443x

Superšprint FTVŠ triatlon 2020

Ďalší ročník Superšprint FTVŠ je už minulosťou, aj keď tento raz to bolo pre nás určite najnáročnejšie. Pôvodný termín v apríli bol zrušenýl kôli koronakríze, nasledovalo ďalšie presúvanie z augusta na september a dokonca ani tento termín nebol do poslednej chvíle istý. Napriek všetkým peripetiám sme sa rozhodli toto podujatie usporiadať (aj keď v skrátenom formáte), ale neľutujeme. Ba naopak. Sme veľmi šťastní a vďační všetkým našim partnerom, podporovateľom a sponzorom, ktorí pri nás stáli a pomohli nám usporiadať toto podujatie, ktoré je skvelá skúška pre začiatočníkov ako aj vysilujúci pretek pre tých najlepších triatlonistov. 

 

Menovite by sme sa chceli poďakovať:

Mestská časť Staré mesto, Mestská časť Karlova Ves, Fakulta telesnej výchovy a šport UK, Asbis, Merkfood, Športujzdravo.sk, Oakley, Bikepro, Enervit, Mobilita, Edgar, Ratioservices, MM team, Werbea, Redbull

O pretekoch...

Za krásneho nedeľného dopoludnia sa konali preteky žiactva a nádejí. Tieto kategórie sa prelínali s dospeláckymi a tak bol program vyvážený a mal svoju dynamiku. Mohli sme vidieť napínavé súboje našich najmladších triatlonistov. Medzi našich najúspešnejších žiakov patril Adam Kováč, Juraj Volanský a Alex Lavo. Ale aj ostatní chlapci a dievčatá si siahli na dno svojich síl a za to im patrí rozhodne veľká pochvala.

 

Medzi našich najúspešnejších mládežníkov patril Adam Kováč, ktorý si vybojoval prvé miesto. „Cítil som sa sebaisto, keďže som sa poctivo pripravoval na tieto preteky. Čo v mojom prípade nebýva vždy pravidlom. Pred štartom som však pociťoval trocha nervozity z toho či sa mi podarí zdolať všetkých mojich súperov. Trénerovi som pred pretekom sľúbil, že svoju kategóriu vyhrám :). Pre mňa osobne bolo príjemným zážitkom aj pripravovanie zázemia i pretekárskej trate“. Pred štartom som sa hrozne tešil, že budem behať. Bazén bol trošku ťažký, bol som rád, že som sa mohol aj chytiť. S bicyklom som bol trochu popletený. Ale najviac sa teším, že som vyhral a dostal som medvedíka" povedal po pretekoch :). 

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306