Sústredenie v Zell am See s našimi benjaminmi

Sústredenie v Zell am See s našimi benjaminmi

Novinka 23.07.2017, zobrazené 1108x

Na tretie sústredenie tohto roka v nádhernom Zell am See sme okrem dospelých zobrali aj našich benjaminov. Deti absolvovali šesť dní plných aktivít, a to nielen na bicykli a v bazéne. Cyklistické tréningy prebiehali po rozsiahlich cyklo cestách v údolí. Plavecké zas na krásnom kúpalisku s 25m bazénom a bežecké po miestnych cestičkách v okolí jazera a na ihrisku s anglickým trávnikom, kde sme mohli trénovať bosí.


 
Deti absolvovali aj turistiku a za odmenu zas bobovú dráhu. Toto sústredenie bolo výborne, nielen ako tréning, ale slúžil hlavne na to, aby sa nás kolektív spevnil a posilnili sa vzťahy a priateľstvá medzi nami. Ako sa deťom páčilo sa dočítate v ich reportoch. :)

Aďa

Toto bolo moje prvé sústredenie. Veľmi sa mi tu páčilo, aj keď nám niekedy nevyšlo počasie. Bola tu veľká zábava a aj túra bola super.

Marek

Prvý krát som bol na triatlonovom sústredení. Na bicykli sme jazdili v nádhernej prírode. Prvýkrát som zabicykloval také dlhé vzdialenosti. Strašne sa mi páčila hádzaná, ktorú sme hrali po bežeckom tréningu, ktorý bol tiež super. Plávanie bolo tiež dobré, ale voda v bazéne bola dosť studená. Dúfam, že sa tam stretneme aj na budúci rok.

Alex

Celý týždeň bol veľmi zábavný a plný tréningov, ktoré sa mi veľmi páčili. Aj napriek menším problémom a hádkam sa mi pobyt veľmi páčil a určite by som išiel aj ďalší rok. Sme celkom dobrý kolektív a mame tých najlepších trénerov, s ktorými verím že dosiahneme veľké úspechy. Ďakujem za super týždeň Danka, Milan a Maroš spolu s ostatnými dospelými aj deťmi som zažil úžasné sústredenie.

Adam

Celý týždeň bol super. Bol plný zábavy a úspechov aj neúspechov, prekvapení a únavy. Spať na izbe s chalanmi bolo super. Aj keď Marek odišiel, dúfam, že to zostane zábava ako doteraz.

Silvia

Na to, že to bolo moje prvé sústredenie, tak bolo celkom fajn, síce na konci celkom nevyšlo počasie, ináč bolo pekne, bola sranda, dobré jedlo, spoznali sme sa a boli dobre tréningy. Občas niečo niekedy nevyšlo, ale ostatné bolo super. :)

Mirka

Toto bolo moje prvé oficiálne sústredenie, ktoré bolo v nádhernom prostredí a so super ľudmi. Počasie bolo celkom fajn. Tréningy boli výdatné, niektoré mi dali dosť zabrať. Musím pochváliť kuchárku za výbornú stravu a už sa teším na ďalšie takéto perfektné sústredenie.

Nikolaj

Bavil ma bicykel, aj hádzaná a prekážky. Nebavil ma veľmi výlet na horu. Varili tu super a aj plávanie sa mi páčilo.

Matúš

Toto triatlonové sústredenie sa mi veľmi páčilo až na to, že sme museli skoro vstávať a plávať. Jedlo bolo super a najmä AlioOlio :D. Na izbe bola kopa srandy a neporiadku. Dúfam že sa pôjde aj na budúci rok.

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306