Sústredenie Zell am See 2018 - deti a dospelí

Sústredenie Zell am See 2018 - deti a dospelí

Novinka 12.07.2018, zobrazené 883x

tretí krát sa v nádhernom prostredí Zell am See uskutočnil náš letný tréningový camp. Opäť sme sa tu stretli v rekordnom počte 60 kusov aj vďaka nášmu rozrastajúcemu a perspektívnemu detskému tímu.

Dospelí a juniori ho využili ako prípravu na druhú časť sezóny a naše deti a mládež ako rozvojové sústredenie na ktorom sme mali dostatok času na veci na ktoré počas roka nie je priestor.

Viac sa dozviete priamo z reportov našich detí alebo z fotogalérie :).

Riško: Sustredenie bolo super lebo tam boli aj tazsie aj lahsie treningy a isli sme aj do muzea. Najviac ma bavili hry hadzana a futbal lebo bol v tom zahrnuty aj beh. Bavilo ma aj plavanie v jazere aj v bazene a bolo super ze sme mohli ist na tobogan. Bicykel bol velmi lahky a najviac ma z neho bavila 50 km trat. Beh ma az tak nebavil lebo som sa nemal ako zabavit ale stafety boli velmi zabavne. A najviac sa mi pacila Danova veta " rozok parok rozok parok ". S trenermi bola zabava lebo su vtipny a vedia nas rozosmiat a aj vela naucit.

Nina: Sústredenie sa mi veľmi páčilo bola to možnosť viac natrénovať ako inokedy pretože sme mali niekedy viac tréningov za 1 deň. Síce počasie nám niekedy neprialo tak sme zo začiatku mali iba suchý tréning ale aj ten bol celkom dobrý. Bike sa mi páčil pretože sme mali nádherné prostredie. Beh bol celkom dobrý pretože sme chodili aj behať a aj sme skakavali napriklad cez prekážky alebo robili štafety. Plávanie bolo super až na to že v jazere bola veľmi studená voda a v bazéne bola o niečo teplejší ale stále studená. A super bolo to že som spoznala veľa ľudí z klubu bližšie ako predtým.

Ema: Report:
Sústredenie som si užila aj napriek zlomenej ruke, spoznala som tu super ľudí a odnášam si odtiaľto skvelé zážitky. Dúfam že si to budem môcť zopakovať o rok.

Maxim: Toto sústredenie sa mi veľmi páčilo, mal som výbornú spoločnosť, dobrých kamarátov na izbe, spoznal som nových ľudí a strava mi veľmi chutila. Tréningy boli vynikajúce a určite som z nich získal nejaké skúsenosti. Bike bol super, ale ťažký mi pripadal v ten deň, keď sme nabicyklovali viac ako 50 kilometrov. Beh bol tiež skvelý aj keď sme museli ísť raz behať pred raňajkami. Plávanie bolo tiež super, až na studenú vodu v jazere. Páčili sa mi aj poobedné hry a štafety. Tomuto sústredeniu nemám čo vytknúť, ani náročnú statiku.

Filip: Sústredenie bolo zábavné ale aj namáhavé. Mne sa celkovo páčilo. Najťahšia časť bol podla mňa prvý beh, pretože bol celkom dlhý a náročný. Bolo to celé skvelo zorganizované. Trochu nevišlo počasie ale to nám vôbec nevadilo lebo sme mali vymyslený skvelý program aj tak. Veľmi zábavný bol aj ping pong. Bicykle boli tiež zábavné aj ťažké. Plávanie bolo tiež super ale trochu sa mi nepáčilo plávať v jazere lebo bolo studené. Ale plavecké tréningy boli skvelé aj dosť náročné. Boli sme aj v nádhernej prírode takže bol aj čerstvý vzduch až na to keď sme išli okolo nejakého kravína tak tam nebol najlepší vzduch. Aj plávanie pred raňajkami bolo náročné ale skvelé lebo sme plávali v bazéne. Všetci tréneri odviedli skvelú prácu. Ja im veľmi ďakujem za ich trpezlivosť s nami a veľmi si vážim ich prácu s nami.

Ada: Sustredenie bolo super pacilo sa mi tam.Treningy boli tiez super aj ked na začiatoku sustredenia dost prsalo.Najviac sa mi pacilo ked sme vsetci spolu hrali hadzanu alebo fotbal.Lepsie sme sa spoznali a skamaratili.Zazila som kopu zabavnych zazitkov.

Matus: Sustredko bolo super. Pekne prostredie ako minuly rok a dobre jedlo taktiez. Plavanie v jazere a v krytom bazene sa ni teiz velmi pacilo. Hry sa mi taktiez velmi pacili. Program bol velmi dobý. Nepacilo sa mi ze som si poranil prst a ze v niektore dni nevyšlo počasie. A ku tomu stojanu chcem povedat iba to ze ked som ho dal Jurajovmu otcovi tak mi povedal že mi ten stojan a s bicyklom dá do auta ale ako vidim tak ho tam nedal.  SUSTREDKO BOLO SUPER!!!

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306