Teambuilding 2017

Teambuilding 2017

Novinka 17.10.2017, zobrazené 1869x

3. triatlonový klub za sezónu 2017, Prestigio Realiz team, mal druhý októbrový víkend teambuilding, ktorý sa konal už tradične v priestoroch Monsters cafe a touto cestou, by sme chceli poďakovať Peťovi za skvelé podmienky pri realizovaní tejto oslavy športu a firme Asbis, ktorá nám sponzorsky darovala tablety značky Prestigio pre najlepších atlétov.Teambuilding uvádzala ako je už zvykom moderátorská dvojica Vlado Baron a Ďuro, ktorí sa tejto úlohy zhostili ako vždy perfektne. Taktiež pôsobivé bolo vystúpenie dievčenskej rockovej kapely Poison Candy.
Zišlo sa nás viac než 80, takže bolo to so všetkou parádou. Bol to výnimočný teambuilding vďaka výnimočnm ľudom, ktorí oslavovali triatlon a náš klub ako taký.V tejto sezóne sme zaznamenali 82 pódiových umiestnení, čo je klubový rekord, pričom
sa nezúčastňujeme všetkých pretekov v Slovenskom pohári. Vyberáme si len tie, ktoré sú na optimálnej úrovni.Obzvlášť by som chcel vyzdvihnúť Emu Beke, vicemajsterku SR a tretiu v Slovenskom pohári, Martina Pútalu, vicemajstra Slovenska a 1.v SlP, Daniela Hettycha – vicemajstra a 2. v SlP a v neposlednom rade Olivera Dodoka – majstra Slovenska a víťaza SlP, ktorý dostal aj majstrovský dres, ktorý bude zaslúžene nosiť celý rok 2018.Medzi naše ďalšie radosti patrí aj ironmanská skupina, kde si hlavne Olivier Smekens spravil nové ironmanské maximum. Ďalej Ľuboš Filo, ktorý absolvoval až 4 ironmani v priebehu 3 mesiacov a Kris Arts, ktorý dokončil za 2,5 mesiaca tri ironmani. Nezabúdame na premiérové dokončenie Rudiho vo francúzskom Vichy a Jurajka na Ironman Venice.
Z týchto vecí máme fakt veľkú radosť a náš teambuilding opäť ukázal ako vieme oslavovať tento ťažký, ale krásny šport.

Ďakujeme všetkým partnerom teamu a sme radi, že za nami stoja aj naďalej.

Photo credit: realiz

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306