Teambuilding 2018

Teambuilding 2018

Novinka 18.10.2018, zobrazené 1920x

Ako každý rok, ani teraz sme to neurobili inak a naštartovali sme spoločne novú sezónu rozlúčkou s tou starou. Tá tohtoročná (8. v poradí) bola opäť výnimočná a zišiel sa nás rekorný počet 101 kusov a to ani zďaleka neprišli všetci :). Pri takom počte sme už museli zmeniť uverené Monsters cafe za trošku priestrannejšiu reštauráciu Krasňanskú kúriu. Sme veľmi radi, že náš team má za sebou takú históriu a, že väčšina z Vás stojí pri nás tak dlho. 

 

Večerom nás ako inak sprevádzala dobre známa komentátorská dvojica z našich pretekov, ktoré poriadame a to Vlado a Ďuro.  Začali sme oficiálnou časťou, keď sme postupne vyhlásili našich najúžitočnejších atlétou v žiackych a dospeláckych kategóriach. Bolo nám cťou, že naše pozvanie prijal aj pán prezident STÚ a pán sekretár, ktorí odovzdali ocenenia.

Nuž a potom nás už tradične čakala len dobrá papanica a príjemná atmósféra. Ako sa hovorí, nie len šatiť je náročné takého triatlnistu, ale aj živiť a 150 rezňov padlo ako nič. O 21:30 prišla na rad vianočná kapustnica a potom sme už len utužovali kolektív do neskorých nočných hodín :).

Na záver by sme sa chceli aj touto cestou poďakovať našim sponzorom, rodičom, deťom a samozrejme našej dospeláckej skupine za dôveru a porozumenie.

Za toto sme veľmi vďační a tešíme sa na budúci rozmach v našom tíme.

Photo credit: Prestigio Realiz team

 

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306