Teambuilding 2019

Teambuilding 2019

Video 14.10.2019, zobrazené 928x

Pre niektorých z nás to znie neuveriteľne, ale v piatok sa uskutočnil každoročný už v poradí 8. teambuilding nášho klubu. Za miesto činu sme si opäť zvolili reštauráciu Krasňanská kúria, v ktorej vládne príjemná a uvoľnená atmosféra. Tento rok sa nás zišlo vyše 100 čo bol aj náš rekord :). Samotným večerom nás sprevádzala dvojica Marek Nemčík a Jožko Chebeň, ktorí sa zhostili tejto úlohy perfektne a veľmi pekne im ďakujeme. 

Hlavným bodom programu bolo vyhlasovanie a oceňovanie najužitočnejších atlétov nášho klubu od kategórii nádeje, žiakov až po mužov a ženy. Aj vďaka našim atlétom, rodičom a deťom v tomto roku skončil náš tím v celoročnej súťaži na peknom druhom mieste. Tento rok sme sa zúčastnili spolu na 29 pretekoch a nazbierali až 118 medailí z toho 47x Zlatých, 37x Strieborných, 30 Bronzových. Máme medzi sebou aj Majstrov Slovenska: V Akvatlone sú to Oliver Žilecký, Barbora Kováčiková a Danka Ignačáková a v duatlone Adam Kováč.

 

Medzi ďalšie naše medzinárodné úspechy radíme 5. miesto na ME v xterre a 2. miesto zo svetového pohára, vďaka čomu sa Danka kvalifikovala na MS v horskom triatlone, ktoré sa uskutočnia už tento mesiac – 27.10. na Hawaji. Ďalej je to náš Martin Olšan alias Hezoun, ktorý získal 3. miesto na Challenge Prague.

 

Taktiež sa tešíme našej základni mladých triatlonistov, ktorí majú už za sebou pekné výsledky a navzájom sa ťahajú a podporujú na čele s Ďurom Froncom, Alexom Trutzom, Katkou Krídlovou, Emou Beke, Adamom Kováčom, Marekom Motajom a Matúšom Ďurišinom. 

 

Okrem nich by sme radi vyzdvihli aj zlepšenie a úspechy našich dievčat, ktoré triatlonom žijú aj napriek ich ďalším dôležitým povinnostiam a starostlivosti o domácnosť a to hlavne Valike, Daniele, Táničke, Aďke, Ajke, Baške a Dominike.  

 

Tento rok nám to nedalo a ocenili sme až 15. najlepších mužov. Počas roka urobil každý z nich obrovský kus práce a to sa aj odrazilo na výsledkoch. 

 

Na záver sa chceme ešte raz poďakovať našim sponzorom a partnerom, atlétom, deťom a samozrejme rodičom, bez ktorých by sme neboli tam kde sme dnes. 

Ďakujeme všetkým za podporu a tešíme sa na novú sezónu!

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306