Tenkrát porpvé na superšprint FTVŠ Bratislava

Tenkrát porpvé na superšprint FTVŠ Bratislava

Novinka 27.04.2017, zobrazené 1187x

Možno aj v takomto duchu bude spomínať 11 detí z nášho tímu na ich prvé domáce triatlonové preteky :).
 
Len pár dní pred štartom deti z nášho tímu prvýkrát nasadli na ich novučičké krásne cestné bicykle a ani nie o týždeň sa na ňom preháňali po bratislavskej promenáde na Super šprint FTVŠ Bratislava. Aj keď niektorí z nich netrénujú u nás ani 8 mesiacov, zvládli to všetci bravúrne. Na preteteky sme sa patrične pripravili, potrénovali depá, nasadzovanie prilieb, atď… Keďže pre decká to boli prvé preteky, nemali sme veľké očakávania, pretože každý potrebuje nabrať skúsenosti a preteky sú ten najlepší tréning. Veríme, že každý ďalší štart bude lepší a uvidia v čom majú ešte rezervy. Našim cieľom je hlavne, aby z toho mali deti radosť a bavili sa triatlonom.
 
Čerešničkou na torte boli aj pódiové umiestnenia Samka, Zuzky, Olívie, Mareka, Adama, Noe a Natálky, čo nás veľmi teší a sme na nich s trénermi hrdí. :)

Adam

Mám skvelý bicykel, na ktorom sa dobre predbiehalo, musím sa lepšie otužovať. Pred štartom mi bola zima, no po skočení do bazéna som sa už zahrial a som šťastný, že som vyhral. :)

Natália

Išlo sa mi super, až na ten bicykel, kde som skončila posledná a beh ma zachránil. Tam som každého len predbiehala, až som skončila na štvrtom mieste celkovo a z dievčat som bola tretia. Som s výsledkom spokojná, ale ešte mám čo szlepšovať a aj chcem.

Ďuro

Preteky sa mi veľmi páčili, super bolo, že sme sa mohli rozplávať a prejsť si trasu, čiže som vedel, čo čakať. Najlepšie bolo, že sme mali možnosť vidieť pred name dospelých a čo robia v depe. Keď som mal pred sebou Mareka na bicykli, bola to pre mňa motivácia a hneď sa lepšie šlapalo. Nebežalo sa mi ale najlepšie, mal som stuhnuté nohy.

Oliver

Preteky sa mi páčili. Som v tíme iba 4 týždne, nastúpil som na preteky s tým, že nepreplávam 25m a predsa som sa odhodlal. Som rad, že sa mi podarilo vyhrať 3.miesto z nádejí B.

Sisa

Po prvýkrát som išla triathlon a nevedela som, čo od toho čakať. V Realize som len prvý rok, ale zatiaľ sa mi tu veľmi páči. Páčilo sa mi, že sme tam ako tím mali stan a všetko bolo presne pripravené počas pretekov, ktoré trvali celý deň a neboli ani meškania.

Zuzka

Preteky sa mi páčili a aj jednotlivé disciplíny ako išli po poradí. Bolo to super. :)
 
Photo credit: Sport Foto Studio – Róbert Pažitný, Realiz

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306