Triatlon tour 2017 sa presúva do Lozorna, na rad prichádza Karpatský triatlon

Triatlon tour 2017 sa presúva do Lozorna, na rad prichádza Karpatský triatlon

Novinka 15.06.2017, zobrazené 971x

Milí triatlonisti, 2.ročník Karpatského triatlonu je už tento víkend a my vám prinášame dôležité informácie o podujatí.

PREZENTÁCIA, VÝDAJ ŠTARTOVÝCH BALÍKOV A PROGRAM

Štartové balíky si môžete prevziať v sobotu na mieste konania od 12.00 do 19.00 h. V nedeľu je prezentácia od 7.30 do 9.00. V týchto časoch sa budete môcť ešte aj priamo zaregistrovať, ak nedôjde k naplneniu účastníckého limitu, ktorý je 400 miest. V sobotu večer o 18:00 sa koná rozprava o nedeľnom závode, počas ktorej budete poučení o nedeľnom závode. Ten štartujeme 10:05, kedy na trať naraz vyrazia pretekári na dlhé trate spoločne s „hobíkmi“ a juniormi. Kompletný program podujatia nájdete tu.

PREBEŽNÁ ŠTARTOVÁ LISTINA TU

BOHATÝ SOBOTNÝ PROGRAM
 
Už v sobotu popoludní sa v detskom triatlone postupne predstavia (od 15:00) podľa rôznych vekových kategórií malí triatlonisti od nádejí až po starších žiakov. Juniori štartujú na druhý deň spoločne s dospelými. Sobotňajší program bude prepojený s “Poľovníckym majálesom” na jazere, takže okrem športu si budete môcť aj dobre pochutiť na divine a započúvať sa do hudobných tónov.

2. ROČNÍK PRINÁŠA AJ ATRAKTÍVNEJŠIU TRAŤ

Výrazne sme zatraktívnili cyklistickú trať, nepôjdete ako minulý rok poza mesto Pezinok, ale pripravili sme pre vás prejazd medzi vinicami nad Pezinkom. Všetci si tak budete môcť ešte viac vychutnať magickú atmosféru Malých Karpát. Pri finálnom stúpaní nad obcou Svätý Jur už cyklistická časť nebude viesť až na Biely kríž a späť, ale odbočíte na križovatke Veľký Javorník hneď doprava smerom na Košariská a priehradu Lozorno. Posilnili sme aj občerstvenie na bežeckej časti trate tak, aby ste mohli načerpať ešte viac energie potrebnej k zvládnutiu záverečnej disciplíny triatlonu. Cyklistické depo sa bude v nedeľu nachádzať na novom mieste, bližšie pri cieľovej bráne, na lúke pod priehradou pri príjazdovej ceste.

POHODLNÉ PARKOVANIE PRE PRETEKÁROV

Rovnako ako v minulom roku, tak aj na 2. ročníku Karpatského Triatlonu sme pre vás vyhradili parkovisko. Využiť ho môžu pretekári, ktorí štartujú sobotné aj nedeľné disciplíny, rovnako tak tí, ktorí si prídu v sobotu prevziať svoje štartové balíky. Vzhľadom na to, že sobotu popoludní sa pri jazere bude konať aj Polovnícky majáles a súčasne aj detský triatlon, chceme vás požiadať, aby ste neprichádzali so svojimi vozidlami až priamo do areálu, ale zaparkovali ich na vyhradenom parkovisku, ktoré sa nachádza zhruba 200m od centra pretekov. Veríme, že si podujatie užijete a že si domov odnesiete krásne športové ale aj kultúrne zážitky. Tešíme sa na vás. 
Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Podujatie sa koná pod záštitou župana Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša.
 
Photo credit: Realiz

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306