Triatlon v Lozorne aj s našimi nádejnými benjaminmi

Triatlon v Lozorne aj s našimi nádejnými benjaminmi

Novinka 20.06.2017, zobrazené 971x

Uplynulý víkend žil náš tím Karpatským triatlonom. Od piatku sme pilne pracovali, aby sme v sobotu a v nedeľu mohli zbierať ovociev podobe ďalších pódiových umiestnení. Darilo sa skoro všetkým a až na pár výnimiek boli aj všetci spokojní so svojim výkonom.
 
V sobotu sme začali detskými kategóriami. Počasie bolo ešte také všelijaké, a tak sa našim detičkám do vody moc nechcelo. Davová psychóza v podobe slzičiek fungovala, a tak museli zasahovať rodičia a prehovárať a ukľudňovať. Po odštartovaní a otočke už bolo dobre a Lucka, Miško, Vaneska, Oliver a Olívia bojovali ako malé levíčatá až do cieľa, kde ich čakala zaslúžená medaila, ktorú si s hrdosťou odniesli.
 
Po nádejách štartovali mladší a starší žiaciEmka suverénne zvíťazila a prišla si pre druhú medailu dňa, keď len pár hodín predtým skončila druhá v Dvoroch nad Žitavou.
 
Náš Ďuro predviedol perfektný výkon na bicykli a Marek zas bojovnosť, keď v predposlednom kole dostal defekt. Viac o týchto pretoch sa Vám už povedia deti vo svojich reportoch.

Riško

Karpatský triatlon bol môj prvý, kde som štartoval za tím Prestigio. Voda konečne nebola príliš studená, takže sa mi darilo aj pri plávaní. Z vody som teda z chalanov vybiehal prvý a depo bolo tiež dobré. Na bicykli bol trochu chaos, pri vjazde do druhého kola niektorí rodičia kričali o treťom kole. Pri behu som si ešte zapretekal s babami a prvýkrát sa mi podarilo vyhrať.

Lucka

Boli to moje druhé triatlonové preteky. Veľmi sa mi páčili. Podarilo sa mi prekonať strach z plávania v jazere a oplatilo sa to…Mám krásne prvé miesto. Na čo som patrične hrdá. Páčilo sa mi prostredie aj celková organizácia…Už sa teším na ďalšie preteky.

Olinko

Preteky sa mi veľmi páčili. Prekonal som strach z plávania v jazere, nebolo to až také hrozné. Nabral som nove skúsenosti, keďže to boli moje druhé preteky. Snáď sa už nezabudnem obuť v depe :-). Teším sa na ďalšie preteky.:)

Nikolaj

Preteky ma bavili a boli dobré. Zatiaľ najlepšie preteky, na akých som sa doposiaľ zúčastnil.

Vaneska

Na mojej prvej súťaži sa mi celkom páčilo. Bála som sa, či zvládnem vbehnúť do tej studenej vody, ale zvládla som to. Najväčší problém som mala s obúvaním topánok. Pri otočke na bicyklovaní bol trošku chaos a otočila som sa skôr (spolu s ďalšími

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306