Triatlonové tréningy - šprint/ olympijský/ halfironman &ironman

Triatlonové tréningy - šprint/ olympijský/ halfironman &ironman

Novinka 04.01.2019, zobrazené 1925x

Prestigio Realiz Team rozširuje svoju skupinu o nových športovcov.

Či už si začiatočník alebo pokročilý, v našom tíme môže napredovať každý.

Poskytujeme tréningovú prípravu na šprint a olympijský triatlon, half-ironman a ironman. Náš klub kladie dôraz hlavne na triatlon a plávanie. Tak isto sa zúčastňujeme multišportov ako duatlon, akvatlon a krostriatlon, ktoré využívame ako doplnok k tréningu. Našimi členmi sú nie len výkonnostných a vrcholový atléti, ale hlavnú časť tvoria hobby športovci a hobby plavci ktorí majú radi len pohyb vo vode.

Na čom staviame.

1. Skúsenosti

2. Profesionalita a individuálny prístup

3. Rodinné zázemie

4. Výsledky

Čo ponúkame:

Skúsenosti

Náš tím funguje už 14 rokov. Za svoje pôsobenie vychoval mnohých vrcholových športovcou a pomohol napredovať výkonnostným a hobby športovcom. V dnešnej dobe je veľmi náročné skĺbiť prácu, rodinu a šport. Preto sa snažíme vytvoriť našim športovcom ideálne podmienky na ich prípravu. Denne poskytuje systematické tréningy prispôsobené individuálnym potrebám, ako aj tréningy na diaľku podľa dohody. Tak isto organizujeme niekoľko sústredení. Našim cieľom je úspech a neustále napredovanie našich zverencov. 

 

 

Profesionalita a individuálny prístup

Tréneri v Prestigio Realiz team majú bohaté skúsenosti s prípravou športovcou. Naši pomocní tréneri sú starostlivo vybraní profesionáli s bohatou a úspešnou športovou minulosťou. Celý tím zastrešuje bývalý reprezentant v plávaní a triatlone a tréner dvoch olympionikov v triatlone Maroš Horínek. Maroš sa aktívne zúčastňuje tréningov a pretekov. Takmer každý tréning aktívne absolvuje so športovcami, aby vedel ako ho prežívajú. Stará sa o pohodlie a komfort svojich zverencov, a uisťuje sa, že im nič nechýba. Tréningový proces je vopred naplánovaný a prispôsobený aktuálnym podmienkam a danému obdobiu prípravy, ako aj aktuálnemu stavu jedinca.

3. Rodinné prostrednie

V našom klube môžete spojiť svoj športový život so športovaním svojich ratolestí. Zatiaľ čo vy si idete zabehať, zaplávať, Vaše detí sa pripravujú v mládežníckom tíme Prestigio Realiz team so svojou skupinou a čo je hlavné - v rovnakom čase. Z našich skúseností, športovci a zároveň rodičia túto možnosť veľmi oceňujú, keďže počas tréningu svojich detí si môžu tak isto zašportovať. 

4. Výsledky

Pridaním do klubu Prestigio Realiz team sa stanete súčasťou najväčšieho a jedného z najúspešnejších klubov na Slovensku. Náš klub vychovali úspešných pretekárov, ktorí sa zúčastnili Olympijských hier - Peking, Londýn a 1. náhradník pre OH Rio de Janeiro a mnohých majstrov Slovenska v triatlone. Tak isto pomohol k splneniu rôznych osobných cieľou našich hobby športovcov.

 

V prípade záujmu sa nám ozvi na mail info@prestigiorealizteam.sk alebo na 0903729777 / 0902857595

Alebo nám napíš do mailu, ktorý termín Ti vyhovuje a niečo o sebe (či a koľko športuješ, koľko máš rokov, času, ambície ak máš).

Nasledujúce tréningy sú určené pre všetkých, ktorí majú záujem si vyskúšať tréning zdarma a dozvedia sa na nich viac o tom ako fungujeme. Tieto tréningy prebiehajú na FTVŠ Lafranconi.

Náborové tréningy:

11.1.2019 (piatok) - 17:30 beh a plávanie

16.1.2019 (streda) - 19:15 plávanie

18.1.2019 (piatok) - 17:30 beh a plávanie

23.1.2019 (streda) - 19:15 plávanie

25.1.2019 (piatok) - 17:30 beh a plávanie

30.1.2019 (streda) - 19:15 plávanie

V prípade, že Ti tieto tréningy nevyhovujú, je možné sa dohodnúť aj inak.

Referencie:

Peťo P.: "V tíme som už tretí rok. Od počiatočného odhodlania sa zlepšiť v plávaní sa to postupne rozrástlo na rodinnú aktivitu. Vzhľadom na profesionalitu trénerov a vedenia som po pol roku priniesol aj deti v tom čase 6 až 9 ročné najprv na plavecké tréningy, postupne aj atleticku či bicykel. Ako každý rodič bojujem s tým ako dostať deti od počítača, tabletu, či mobilu a Prestigio realiz team vytvára veľkú variabilitu a možnosti tréningov prispôsobených veku vrátane doplnkových aktivít. Vyhovuje mi zároveň, že si počas detských tréningov zároveň odtrénujem a každý uzná, že je to v skupine vždy jednoduchšie ako sa vykopať k nejakej aktivite sám".

Ajka: "Keď som môjmu manželovi v mojich 56 rokoch naznačila, že by som sa chcela posunúť v plávaní, dostala som pod stromček trénera Maroša Horínka. Na prvom tréningu som sa dozvedela, že ani prsia, ktoré som plávala a bola na ne hrdá, som plávať vlastne nevedela. Kraula som neplávala vôbec. Po ťažkých plaveckých začiatkoch s kraulom, keď som nevedela, či plávam alebo sa topím, som sa pomaly prepracovala do Realizu. Nie som hviezda klubu, ale to mi nevadí. Radšej som slabá medzi majstrami, ako byť dobrá medzi slabými. Minulý rok som po ôsmych rokoch v klube absolvovala aj triatlon, na ktorý by som sa bez Maroša neodvážila. Trénovanie v Realize je súčasťou môjho šťastia".

Luboš F.: "S triatlonom som začal pred 7 rokmi v lokálnom klube v Banskej Bystrici. Ambícia bola pravdaže Ironman, takže progres vyžadoval napredovanie aj po tréningovej stránke. Do Prestigio Realiz Teamu som prišiel na jar v roku 2015. Profesionalita trénerov na čele s headcoachom Marošom Horínekom, neskutočné technicko-materiálne zabezpečenie, podpora Teamu vo všetkých smeroch je len malá časť benefitov, ktoré ma tu čakali. To hlavné ale bola medzinárodná Ironman tréningová skupina so skúsenosťami z pretekov svetovej  Ironman série, Challenge podujatí aj z Olympijských hier. Všetky moje sny bolo možné nielen absolvovať, ale aj " tlačiť na pílu", naháňať body do Ironman AWA rankingu a umiestnenia len vďaka interaktívnemu coachingu našeho head coacha Maroša Horineka, ktorý toto všetko umožňuje aj na diaľku, kedže žijem vo Zvolene. Bez coacha, ktorý má našu zemeguľu obkrúženú ako Gagarin a vie mi dať presné noty o danej lokalite si to neviem ani predstaviť ;-). Spolu s každoročnými tréningovymi kempami v Južnej Afrike, na Mallorke, a Zell Am See je to ideálna kombinácia ako zladiť množstvo týždňových tréningových hodín s prácou".

Štefan K.: "V klube trénujem už zhruba 3 roky. Za toto moje obdobie pôsobenia v klube môžem len konštatovať, že okrem tvrdých tréningov som získal akýsi druhý domov, komunitu priateľov, či už mladých, elitných a aktívnych športovcov, ale aj úplných hobíkov, ktorí sa rozhodli skúsiť každým rokom populárnejší šport – triatlon. V tíme je pozitívna atmosféra, týždenný program má svoje presné pravidlá, oceňujem nekonvenčné a nápadité tréningy – aj keď ja sa prioritne sústreďujem na plávanie, avšak vždy sa teším ak môžem byť v posilke alebo na bežeckých alebo cyklo tréningoch, proste každý tréning si veľmi vážim. Prestigio Realiz Team svojou dlhodobou a tvorivou prácou, skúsenosťami v triatlonovom prostredí nielen na Slovensku ale aj v zahraničí určuje moderný trend triatlonu, správanie, disciplínu, cestu k úspechu a je hrdý spolutvorca tohto športu v Slovenskej republike".    

Kris: "I started to train with Realiz at the end of 2013, after I had run the New York marathon. Having found it difficult to sustain regular trainings over a longer period of time, I was aware that I needed to find a group of athletes who would always get out to make their trainings. In first instance, I was only going for regular running trainings but after having got to know the people, I also joined for the swimming and the bicycle trainings. What I really like about Realiz is the open & inviting atmosphere. People welcome newcomers, make the effort to get to know them and include them in the group. I already joined the first training camp after having started in Realiz for only 2 months! There is no feeling of superiority of any kind on the part of the more gifted athletes; everybody counts! What I furthermore like about Realiz is that trainings & performance goals are individualized. The guiding thought is to bring out the best version of each individual athlete, rather than a “one size fits all” approach. This approach brings challenging though feasible goals to all athletes.

 photo credit: Prestigio Realiz Team

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306