O podujatí

O podujatí

07.02.2020, zobrazené 906x

Už po štvrtýkrát sa uskutočnia v Bratislava na nábreží Dunaja preteky s názvom Superšprint FTVŠ 2020, ktoré organizuje Prestigio Triatlon team so svojimi partnermi. Preteky majú štatút Majstrovstiev Slovenska a Akademických majstrovstiev Slovenska a zároveň sú súčasťou Slovenského pohára. Superšprint FTVŠ sa uskutoční 12. - 13. september 2020.

Preteky sú určené nielen pre vrcholových atlétov, ale predovšetkým pre hoby pretekárov, triatlonových nováčikov a pre všetkých, ktorí by si chceli vyskúšať tento jedinečný formát pretekov. Samozrejme, nezabúdame ani na našich najmenších pretekárov. Môžete sa tešiť aj na súboj mužov do 39 a nad 40 rokov, ktorí sa pobijú o postup do nedeľňajšieho 24-členného finále. V tomto formáte sa predstavia aj ženy. Program vyvrcholí v nedeľu súbojmi detí a dorastencov a tých najlepších žien, mužov do 39 a nad 40 rokov. Tieto súboje budú vzrušujúce pre samotných pretekárov, ako aj pre divákov.

SUPER ŠPRINT FTVŠ sa bude konať v areáli Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave, kde má svoju základňu aj triatlonový klub Prestigio Triatlon team. Na podujatí sú vítané rodiny s deťmi, ktoré tu môžu prežiť vzrušujúci športový deň v priateľskej atmosfére s množstvom zábavy a napínavých triatlonových súbojov. Neodmysliteľnou súčasťou pretekov bude aj moderátor Vlado Barón, ktorý podujatiu dodá nezabudnuteľnú atmosféru.

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306