O podujatí

O podujatí

07.02.2020, zobrazené 1091x

Už po 5. krát sa uskutočnia v Bratislava na nábreží Dunaja preteky s názvom Superšprint FTVŠ 2021, ktoré organizuje Realiz sport team so svojimi partnermi. Preteky majú štatút Majstrovstiev Slovenska elite a zároveň sú súčasťou Slovenského pohára. Superšprint FTVŠ sa uskutoční 23.mája 2021.

Preteky sú určené nielen pre vrcholových atlétov, ale predovšetkým pre hoby pretekárov, triatlonových nováčikov a pre všetkých, ktorí by si chceli vyskúšať tento jedinečný formát pretekov. Samozrejme, nezabúdame ani na našich najmenších pretekárov, ktorí budú pretekať v nedeľu doobeda. Môžete sa tešiť aj na súboj mužov DO 39 a NAD 40 rokov, ktorí sa budú bojovať v napínavých súbojoch až do finále, kde postúpi 10 najlepších z nich. Celkovo tak najlepší pretekári absolvujú až 4 rôzne formáty v rámci jedných pretekov. V tomto formáte sa predstavia aj ženy, ktoré však budú štartovať spoločne.  Tieto súboje budú vzrušujúce pre samotných pretekárov, ako aj pre divákov.

SUPER ŠPRINT FTVŠ sa bude konať v areáli Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave, kde má svoju základňu aj triatlonový klub Realiz sport team. Na podujatí sú vítané rodiny s deťmi, ktoré tu môžu prežiť vzrušujúci športový deň v priateľskej atmosfére s množstvom zábavy a napínavých triatlonových súbojov. Neodmysliteľnou súčasťou pretekov bude aj moderátor Vlado Barón, ktorý podujatiu dodá nezabudnuteľnú atmosféru.

 

Priebeh pretekov bude prispôsobený aktuálnym protiepidemiologickým nariadeniam a budú dodržiavané prísne hygienické opatrenia o ktorých Vás budeme informovať. 

Plavecké tréningy

Plavecké tréningy

Staň sa triatlonistom

Staň sa triatlonistom

Tímový spot

Staň sa fanúšikom

Partneri

pridajte sa k nám
Tučková 9 821 05 Bratislava IČO: 42179203 DIČ: 2034470306